MAGYAR DIVATTERVEZŐK: A TEHETSÉG KÖTELEZ

szerző: 2012. január 27. 15:11:27

Burda, magyar divattervezőkTehetséges nemzet vagyunk. Bármennyire is pesszimista, de tehetséges. Akár vízilabdáról, színházról, éneklésről legyen szó, akár a divattervezésről.

A teljesség igénye nélkül számtalan tervezőt felsorolhatunk, akiknek ruháit, stílusát hazánkon kívül is elismerik és viselik. Makány Márta, Nanushka, Mojzes Dóra, Tóth Bori... folytathatnám a sort, de a lista szerencsére nagyon hosszú.

Burda, magyar divattervezők


 Mindegyikük divatos, de hordható darabokat is alkot, amik színben követik az aktuális trendeket, fazonban viszont megőrzik egyediségüket és összetéveszthetetlen stílusjegyeiket.
 

Burda, magyar divattervezők

 Makány Márta honlapján van egy mondat, ami mostanság nem nagyon hangzik el, és amit ő a ruháival, el akar érni: „Légy önmagad és érezd jól magad". Hisz az egyéniség természetfelettijében, és hisz abban, hogy ruhái ennek erősítését pozitívan szolgálják.
Nanushka egyedi irányvonalat képvisel, a komfort és a funkció előtérbe helyezésével. Játékosságának és visszafogott színkombinációival nőiesen lezser hatást ér el. A világ egyre több pontján érdeklődnek a ruhái iránt.
 Burda, magyar divattervezők

 Amíg vannak nők, ez az iparág sosem hal ki. Mert ha egy olyan ruhába bújsz, amiben csinosnak, energikusnak és különlegesnek érzed magad, teszel annak érdekében, hogy időnként egy-két ilyen ruhadarabot beszerezz.

MD

Értékelje Ön is!
Hozzászólások, vélemények (0)
Ezt a funkciót csak regisztrált felhasználók vehetik igénybe Kéjük regisztráljon
Divat februárban »

Mondj Te is véleményt!

Mire használod a BURDA MAGAZINT?

  • csak divatlapként
  • részben divatlapként
  • részben varráshoz
  • varráshoz
FEBRUÁRI BURDA HOROSZKÓP

TUDD MEG, MIT HOZ SZÁMODRA A TAVASZ!

Burda Divatrajzverseny Galéria 2011
Rajzverseny
Burda Divatrajzverseny Galéria 2010
Rajzverseny
Facebook IWIW